Angularjs | Engin Polat'ın Windows, Web, Mobile ve Game içerikli programcılık sitesi

Arşiv

Etiketlenen yazılar angularjs

Angular js nedir? Angular js 2 nedir?

02 October 2016 1 yorum

Angular js ve yeni versiyonu olan Angular js 2 arasındaki farklara hızlıca bakacak, yeni bir Angular js 2 projesi oluşturacak, browser içerisinde görüntüleyeceğiz.

Aşağıdaki youtube video‘sunda npm üzerinden angular-cli paketini indirecek, yeni bir Angular js 2 projesi oluşturacağız. Typescript ile bir Angular js 2 component‘ının nasıl yapılandırıldığını görecek, template‘in ne demek olduğuna bakacak, metadata‘nın ne olduğunu öğrenecek, bir Angular js 2 application‘ının bileşenlerini inceleyeceğiz.

Video‘da kullandığım PowerPoint sunumuna aşağıdan erişebilirsiniz.


Web Dev Camp Etkinliği, Nisan 2016

14 April 2016 Yorum yapılmamış

ITU Teknokent içerisinde 13 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşen Web Dev Camp etkinliğinde Asp.Net Core 1.0, MVC 6, Typescript, AngularJs 2 ve ionicframework konularını içeren oturumlar gerçekleştirdim.

Etkinliğe katılan herkese teşekkür ederim.

WebCamp Etkinliği, Şubat 2016

18 February 2016 Yorum yapılmamış

Microsoft Türkiye Ofisi ile birlikte 17 Şubat 2016 tarihinde Wyndham Hotel içerisinde Web Camp etkinliği organize ettik.

Bu etkinlik kapsamında Asp.Net Core 1.0, Typescript, AngularJS 2.0, ionicframework gibi birçok konuya ilişkin örnek uygulamalar geliştirdik.

Etkinliği birlikte organize ettiğimiz Microsoft Türkiye Ofisi çalışanı arkadaşlarıma ve etkinliğe katılanlara teşekkür ederim